ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27098 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Charitativní Seal míří do Prahy

0 Redakce 1.7.2010

Britský zpěvák Seal se vrací do Prahy. V pražské Tesla Areně vystoupí 6. července a zazpívá své největší hity. Jako bonus přidá několik písní z desky Soul a z nově připravovaného alba. Koncert bude doprovázen speciální videoprojekcí a propracovanou světelnou show.

Původně měl Seal odstartovat své letní turné v Praze, nakonec se mu do seznamu vešlo i Lichtenštejnsko a Německo. V německém Mnichově bude pro některé návštěvníky koncert výjimečnější. Seal pořádá speciální aukci, kdy si fanoušek může zaplatit tzv. Meet & Greet, čili setkání přímo se Sealem. Výtěžek z aukce získá pro své aktivity německá charitativní společnost United Charity.

Seal se poslední dobou pouští do všech možných projektů. Nejnovějším je reality show „Love’s Devine“, kterou bude dělat společně se svou ženou Heidi Klum. Jako nejspokojenější pár v showbusinessu budou radit ostatním párům, jak na šťastné manželství.

Zatím není povrzeno, zda Seal do Prahy dorazí se svou manželkou. Jisté však je, že Heidi za Sealem přiletí do Mnichova po jeho koncertě. Dá se tedy předpokládat, že po zpěvákově boku bude v pražských ulicích kráčet i krásná Heidi. Příjezd je plánován na 5. června. Zatím není jasné, v jakém hotelu bude ubytován.

Sealovy požadavky se od jeho poslední návštěvy téměř ničím neliší. Na letišti ho vyzvedne limuzína Audi A8 a do šatny v aréně žádá nachystat luxusní šampaňské Vueve Clicqout Orange Label, dvě lahve červeného vína (Cabernet) a pouze organické ovoce.

tz