ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13863 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cestování po světě, hodování na Ladronce, zábava do rána – to je víkend

0 Lucia Daňková 14.3.2014

Expediční kamera 2014, sobota 15.3. 2014

Filmový festival o skutečném životě, o dobrodružství, divoké přírodě, extrémních zážitcích i sportech. 5. ročník filmového festivalu Expediční kamera 2014 přináší opět nejlepší filmy o cestování a sportech v přírodě. program začne v sobotu 15.3. hodinu po poledni V Mělnickém kulturním centru. Program je bohatý a najdete v něm promítání filmů o největší poušti na světě, o výstupu na stolovou hru Amazonie nebo zavítáte do Tater. Mělnické kulturní centrum o.p.s.

Orchestr na dotek, sobota 15.3.2014

Akci s tímto názvem nabízí Obecní dům v Praze. Orchestr je umístěn uprostřed Smetanovy síně a publikum sedí v půlkruhu kolem něj. Kapacita je proto omezená. Koncert trvá zhruba hodinu a půl s krátkou přestávkou, v níž si malí posluchači mohou „sáhnout“ na hudební nástroje v orchestru a popovídat si s hudebníky. Koncert je vhodný pro společnou návštěvu rodičů a dětí ve věku 7–15 let. Tematicky navazuje na činnost Hudebního klubu FÍK, ale členství v klubu není podmínkou návštěvy koncertu.

Slovenské naběračkování, sobota 15.3.2014

Brynza, špek, zelí. Tyto a další chutné ingredience budou součástí Slovenského naběračkování v restauraci Culinary Aroma v Galerii Harfa. Od 11 hodin bude v restauraci korzovat obsluha s kotlíky a naběrečkami a hosté si budou moci nabrat třeba halušky, podtatranskou kapustnicu, guláš, ale třeba i něco ostřejšího – voňavou slovenskou borovičku.

Zabijačka na Landronce, sobota 15.3.2014

Tradiční vesnická veselice proběhne přímo v centru Prahy a nabídne bohatý program pro malé i velké. K tanci a poslechu zahraje Pražský pouťový orchestr, budete moci ochutnat pálenky z rodinného lihovaru Žufánek a pivo poteče proudem. Ochutnáte jitrnice, jelítka, prejt, prdelačku a tlačenku. Začíná se v sobotu 15.března v 15hodin.

World Beatuy and Spa jaro 2014, 14.- 15.3. 2014

Dvoudenní akce pro očekávných osmnáct tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než tři stovky vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro welness, spa a lázeňskou hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele. Jinak řečeno seznámíte se s aktuálními tgrenyd v líčení, účesech ale také v péči o své tělo a duši.

Tulipány a vázy na Pražském hradě, 14.3. – 23.3.2014

V jeho prostorách návštěvníci tentokrát uvidí nejhezčí vázy ze Sbírek Pražského hradu a přehlídku stovek speciálně přirychlených tulipánů a dalších jarních květin.Výstava je rozdělena na dvě části, v té první je k vidění 40 váz zdobících interiéry Hradu a zámku Lány- vázy porcelánové, fajánsové, kameninové ale i kovové původem z Evropy i vzdálené Číny a Japonska. Součástí je i naprostý unikát – tři obří vázy, zhotovené v carské porcelánové manufaktuře v Petrohradě.  Druhá část expozice nabídne záplavu kvetoucích jarních květin, letos s důrazem na tulipány. Pokud bude počasí přát, uvidí návštěvníci i kvetoucí tulipány-viridiflory, které byly vyšlechtěny teprve v posledních letech. Výstava je otevřena denně od 10 do 16h.

Žižkov svítí černým světlem, sobota 15.3.      

Úvodní titulek je jednak úryvkem z jediné česky otextované písně původně tak trochu žižkovské kapely The Fellas (ex Goodfellas) a druhak pozvánkou na Žižkovskou hudební noc 2014 – což je multižánrový festival, oblíbená noční hudební žižkovská pařba, která je připravena na sobotní noc. Letos si pořadatelé lákají na mnoho hudebních stylů hned ve 23 klubech na pražském Žižkově a za jednotné vstupné je umožněn přístup do všech klubů. Dramaturgie je založená na mladých nadějných kapelách, doplněná o známé a osvědčené interprety z České republiky i zahraničí. Vystoupí například Xavier Baumaxa nebo Prague Conspiracy (Storm klub) Sunshine, Hentai Corporation (Akropolis) Lipo + Vladimir 518 (Nákladové nádraží Žižkov), znít bude elektro swing, reagge a také folk “ U Voka” – Dominik Kotyza nebo Kopec šišek …noc to bude prostě dlouhá, tak už to prostě  o víkendech na Žižkově chodí. Start v klubech 20h.