ivermectina efectos adversos en perros ivermectina para chikungunya bula ivermectina 6mg contra indicação what is ivermectin oral paste ivermectina para cachorro carrapato quanto tempo ivermectina leva para fazer efeito barata ivermectine ivermectina que es para que se usa
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13723 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cestování po světě, hodování na Ladronce, zábava do rána – to je víkend

0 Lucia Daňková 14.3.2014

Expediční kamera 2014, sobota 15.3. 2014

Filmový festival o skutečném životě, o dobrodružství, divoké přírodě, extrémních zážitcích i sportech. 5. ročník filmového festivalu Expediční kamera 2014 přináší opět nejlepší filmy o cestování a sportech v přírodě. program začne v sobotu 15.3. hodinu po poledni V Mělnickém kulturním centru. Program je bohatý a najdete v něm promítání filmů o největší poušti na světě, o výstupu na stolovou hru Amazonie nebo zavítáte do Tater. Mělnické kulturní centrum o.p.s.

Orchestr na dotek, sobota 15.3.2014

Akci s tímto názvem nabízí Obecní dům v Praze. Orchestr je umístěn uprostřed Smetanovy síně a publikum sedí v půlkruhu kolem něj. Kapacita je proto omezená. Koncert trvá zhruba hodinu a půl s krátkou přestávkou, v níž si malí posluchači mohou „sáhnout“ na hudební nástroje v orchestru a popovídat si s hudebníky. Koncert je vhodný pro společnou návštěvu rodičů a dětí ve věku 7–15 let. Tematicky navazuje na činnost Hudebního klubu FÍK, ale členství v klubu není podmínkou návštěvy koncertu.

Slovenské naběračkování, sobota 15.3.2014

Brynza, špek, zelí. Tyto a další chutné ingredience budou součástí Slovenského naběračkování v restauraci Culinary Aroma v Galerii Harfa. Od 11 hodin bude v restauraci korzovat obsluha s kotlíky a naběrečkami a hosté si budou moci nabrat třeba halušky, podtatranskou kapustnicu, guláš, ale třeba i něco ostřejšího – voňavou slovenskou borovičku.

Zabijačka na Landronce, sobota 15.3.2014

Tradiční vesnická veselice proběhne přímo v centru Prahy a nabídne bohatý program pro malé i velké. K tanci a poslechu zahraje Pražský pouťový orchestr, budete moci ochutnat pálenky z rodinného lihovaru Žufánek a pivo poteče proudem. Ochutnáte jitrnice, jelítka, prejt, prdelačku a tlačenku. Začíná se v sobotu 15.března v 15hodin.

World Beatuy and Spa jaro 2014, 14.- 15.3. 2014

Dvoudenní akce pro očekávných osmnáct tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než tři stovky vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro welness, spa a lázeňskou hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele. Jinak řečeno seznámíte se s aktuálními tgrenyd v líčení, účesech ale také v péči o své tělo a duši.

Tulipány a vázy na Pražském hradě, 14.3. – 23.3.2014

V jeho prostorách návštěvníci tentokrát uvidí nejhezčí vázy ze Sbírek Pražského hradu a přehlídku stovek speciálně přirychlených tulipánů a dalších jarních květin.Výstava je rozdělena na dvě části, v té první je k vidění 40 váz zdobících interiéry Hradu a zámku Lány- vázy porcelánové, fajánsové, kameninové ale i kovové původem z Evropy i vzdálené Číny a Japonska. Součástí je i naprostý unikát – tři obří vázy, zhotovené v carské porcelánové manufaktuře v Petrohradě.  Druhá část expozice nabídne záplavu kvetoucích jarních květin, letos s důrazem na tulipány. Pokud bude počasí přát, uvidí návštěvníci i kvetoucí tulipány-viridiflory, které byly vyšlechtěny teprve v posledních letech. Výstava je otevřena denně od 10 do 16h.

Žižkov svítí černým světlem, sobota 15.3.      

Úvodní titulek je jednak úryvkem z jediné česky otextované písně původně tak trochu žižkovské kapely The Fellas (ex Goodfellas) a druhak pozvánkou na Žižkovskou hudební noc 2014 – což je multižánrový festival, oblíbená noční hudební žižkovská pařba, která je připravena na sobotní noc. Letos si pořadatelé lákají na mnoho hudebních stylů hned ve 23 klubech na pražském Žižkově a za jednotné vstupné je umožněn přístup do všech klubů. Dramaturgie je založená na mladých nadějných kapelách, doplněná o známé a osvědčené interprety z České republiky i zahraničí. Vystoupí například Xavier Baumaxa nebo Prague Conspiracy (Storm klub) Sunshine, Hentai Corporation (Akropolis) Lipo + Vladimir 518 (Nákladové nádraží Žižkov), znít bude elektro swing, reagge a také folk “ U Voka” – Dominik Kotyza nebo Kopec šišek …noc to bude prostě dlouhá, tak už to prostě  o víkendech na Žižkově chodí. Start v klubech 20h.