ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8584 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Český slavík hlásí jména nejlepších

0 jsk 8.11.2021

Anketa popularity Český slavík 21 hlásí, že v rámci nového hlasování podle systému D21 do ní zatím přišlo téměř 1,6 milionu hlasů od téměř 210 tisíc hlasujících. Ti určili dvanáct finalistů v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Kapela a nově Hip Hop & Rap. V sobotu také začalo hlasování v kategorii Objev roku.

„Zveřejňujeme abecední seznam dvanácti interpretů, kteří se v hlasování umístili na prvních místech ve své kategorii. Kdo z nich vyhraje zlaté, stříbrné a bronzové slavíky se dozvíte v pátek 19. listopadu ve 20.21 hodin v přímém přenosu z Hudebního divadla Karlín v Praze na TV Nova,” sdělil médiíém prezident ankety Karel Janeček.

Dvanáct finalistů mezi zpěváky tvoří (řazeno abecedně) Bárta Václav Noid, Cristovao Ben, Dyk Vojtěch, Klus Tomáš, Krajčo Richard, Landa Daniel, Navrátil Mirai, Nohavica Jaromír, Ortel Tomáš, Pokáč, Vojtek Josef a Ztracený Marek (na snímku).

Mezi zpěvačkami se v první dvanáctce umístily Absolonová Monika, Bagárová Monika, Bílá Lucie, Burešová Eva, Farna Ewa, Jandová Marta, Langerová Aneta, Lenny, Lounová Olga, Pártlová Martina, Vondráčková Lucie a Zagorová Hana.

Z kapel se o vítězství ucházejí Chinaski, Divokej Bill, Dymytry, Jelen, Kabát, Kryštof, Lucie, Mirai, Ortel, Rybičky 48, Škwor a Slza.

V kategorii Hip Hop & Rap se mezi dvanáct nejlepších dostali Atmo music, Ektor, Paulie Garand, Lipo, Marpo, Nik Tendo, PSH, Raego, Řezník, Sharlota, Sheen Viktor a Yzomandias.

V kategorii Objev roku nominovala odborná porota tři interprety. Jsou to Annabelle, Bert & Friends a Michal Horák. Pro ně lze přes SMS hlasovat až do poloviny přímého přenosu 19. listopadu na TV Nova.

(foto: Petr Kurečka)