ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14406 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Český slavík bude slavit šedesátiny

0 jsk 16.9.2022

Zajímavá show, živá vystoupení nejlepších českých interpretů, pocta legendám, moderátorské osobnosti Aleš Háma a Ondřej Sokol a hvězdní hosté. Televize Nova odvysílá v sobotu 12. listopadu šedesátý ročník ankety Český slavík.

V rámci slavnostního večera vystoupí všichni loňští vítězové, tedy Marek Ztracený, Ewa Farna a kapela Mirai, přidají se k nim Olympic nebo Jiří Korn. Vůbec poprvé v historii ankety na galavečeru zahraje skupina Lucie. Nový je také systém hlasování a na jednoho z hlasujících čeká výhra v podobě luxusního auta.

„Český slavík je svátkem české hudby a jejích fanoušků. Ti jsou totiž těmi, kdo hudbu poslouchají, chodí na koncerty a hledají informace o svých oblíbených interpretech. A jsou to také oni, kdo rozhodují o vítězích,“ říká generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová a dodává: „Dosud jsme byli vysílatelem slavnostního předávání a náš vliv na obsah večera byl výrazně limitován. Nyní, když TV Nova získala práva na pořádání ankety, je zcela v naší režii a my tak můžeme důstojně navázat na šedesátiletou ‚slavičí‘ tradici. Diváci se rozhodně mají nač těšit.“