vivermet ivermectina 6 mg para que sirve how often to give ivermectin to goats will ivermectin kill roundworms goedkoop mectizan quanox ivermectina 0.6 gotas para que sirve cost of ivermectin in nigeria preço ivermectina 6mg
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7607 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Česká televize uvede dokument o ikoně modelingu Miladě Karasové

0 jsk 25.11.2021

Začínala jako modelka v bývalém Československu, bez kadeřníka, make-up artisty a konkrétního cíle. Na konci osmdesátých let už úspěšně vyhledávala pro francouzskou agenturu nové tváře, načež si založila vlastní, která dala světu Terezu Maxovou, Evu Herzigovou, Simonu Krainovou nebo Taťánou Gregor Brzobohatou. Zpověď zakladatelky českého modelingu, Milady Karasové, uvede Česká televize v premiérovém dokumentu Krása na prodej v úterý 7. prosince od 21:35 hodin na programu ČT2.

„V dokumentu Krása na prodej porovnáváme modeling v socialistickém Československu se současností. Probíráme problémy, které s modelingem a focením souvisejí, partnerské vztahy, závist, konkurenci nebo nemoci, bulimii i anorexii. Snímek není jen životním příběhem Milady Karasové, je také filmem o kráse a jejím vnímání v jednotlivých historických epochách. O vztahu dnešního světa k fyzické kráse,“ říká režisérka Šárka Maixnerová.

Tagged with: ,

Komentáře