ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5960 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Česká televize byla nucena pozastavit natáčení pravidelných pořadů

0 jsk 20.3.2020

Z důvodu snížení rizik nákazy koronavirem byla Česká televize nucena pozastavit natáčení řady svých pravidelných pořadů. Po odvysílání již vyrobených premiérových dílů tak zařadí do programu reprízy nebo jiné pořady se stejnou stopáží. I tak diváky ale ve vysílání čekají některé nové projekty.

Pozastavení se týká například natáčení pořadů Na stopě, Náš venkov, Křesťanský magazín, Sváteční slovo, Uchem Jehly, Šikulové, Draci v hrnci, Kabinet Dr. Honzáka nebo divácky velmi oblíbená Všechnopárty, u které jsou premiérové díly připravené do konce března. U některých projektů, jakými jsou předávaní oborových cen Czech Grand Design nebo Magnesia Litera, se hledá nový termín. Podobná situace je i u tradičního charitativního přenosu České televize Pomozte dětem.

V programu ale zůstávají již dříve naplánované premiéry. V úterý 31. března ve 20.55 hodin ČT2 uvede dokument Kovy řeší dějiny, který se věnuje složité otázce současného školství – problematice výuky moderních dějin. O týden později v úterý 7. dubna v 16.50 hodin na ČT1 odstartuje nová moderní kuchařská show Menu pro Emu (na snímku). Foodblogerka Veronika Koko Šmehlíková věnuje velký prostor dobrému jídlu, receptům, zdravému stravování a vývoji malého dítěte.

V pondělí 6. dubna v 17 hodin Déčko představí Slovohrátky. Každý díl se zaměří na jinou oblast českého jazyka. Dětské diváky nečekají žádné složité teorie, ale zábavné hádanky, doplňovačky, jazykolamy, vtipy a kvízy. Moderátorka Anička bude dětem starší kamarádkou a ukáže jim, že se slovy si lze hrát kdykoli a kdekoliv.

Čtěte také: Televize Nova přerušuje natáčení seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2