ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5153 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Česká i slovenská Partička na Konopišti

0 Petr Hašek 25.7.2012

Amfiteátr Konopiště se v sobotu 28. července promění v dějiště prvního ročníku happeningu fanoušků a diváků televizní Partičky, pořadu, jenž se v dubnu stal vítězem ankety popularity Týtý.

U příležitosti pořadu nazvaného Partička na vzduchu se na jednom pódiu sejdou jak zástupci české verze (Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela), tak slovenské (Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marian Miezga, Robo Jakab, Rišo Stanke, Roman Pomajbo). Chybět nebude ani režisér a moderátor Daniel Dangl a hudebník Marián Čurko.

V rámci komponovaného programu, který vypukne v půl čtvrté odpoledne a skončí až kolem 23. Hodiny noční, vystoupí také spřátelené kapely – Děda Mládek Illegal Band, Hamleti (Dalibor Gondík, Aleš Háma, Jakub Wehrenberg), Slušní chlapci a ABBA World Revival.

Pro ty z návštěvníků, kteří chtějí otestovat vlastní improvizační schopnosti, bude k dispozici tzv. workshop ve stanu, kde si budou moci zahrát s aktéry jednotlivé populární partičkovské hry. Samozřejmostí je autogramiáda, možnost nafotit se s herci nebo si zakoupit „něco veselého na památku“.

JŠp