ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5076 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ceny Trilobit rozdají v neděli v Berouně

0 Redakce 11.1.2018

Nadpřirozený a tajuplný. Takový bude příběh slavnostního udílení výročních cen audiovizuální tvorby Trilobit 2018, které se uskuteční v neděli 14. ledna v Berouně.

Prestižní filmové ocenění vedle nejhodnotnějších počinů uplynulého roku a předních tvůrců domácí i zahraniční scény již tradičně upoutá originální dramaturgií slavnostního večera. Ten ve svém 31. ročníku zve na herecké protagonisty Martina Myšičku (na snímku) a Vasila Fridricha, kteří se jednak zhostí úlohy moderátorů, ale vezmou na sebe i podobu investigativních novinářů. Během večera zároveň připomenou odkaz slavného dirigenta a někdejšího berounského rezidenta Václava Talicha.

Finále aktuálního ročníku prozradilo šance na ocenění zejména pro dokumentární snímky. Vítězové budou odtajněni a ceny Českého filmového a televizního svazu FITES budou rozdány v berounském Kulturním domě Plzeňka. Vstupenky na večerní ceremoniál jsou již beznadějně vyprodány, udílení cen ale bude možné sledovat prostřednictvím České televize od 20.20 hodin na stanici ČT art.

Ceny Trilobit 2018 se konají ve spolupráci s Městským kulturním centrem Beroun a městem Beroun, kde budou uděleny po osmnácté. Jejich součástí je celodenní doprovodný program v Městském kině Beroun s projekcemi pro děti i dospělé.