ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5230 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ceny Anděl Coca-Cola 2022 budou v polovině dubna

0 jsk 18.1.2023

V pořadí dvaatřicátý ročník cen České hudební akademie se uskuteční v sobotu 15. dubna v prostorách holešovického Výstaviště. Večerem provede herec Kryštof Bartoš, který naváže na andělský moderátorský trend posledních let.

Slavnostní předávání Cen Anděl Coca-Cola 2022, které vyhlašuje Česká národní skupina Mezinárodní federace hudebního průmyslu (ČNS IFPI), odvysílá již tradičně v hlavním vysílacím čase ČT1.

„Vybrat pro roli moderátora osobnost, která se moderaci profesně přímo nevěnuje, ale je divácky atraktivní, charismatická a přináší oživení a nadhled, je model, který se nám v uplynulých letech velmi osvědčil. Po Ewě Farne a Martinovi Mikyskovi jsme se tentokrát rozhodli zalovit v hereckých vodách a oslovit Kryštofa Bartoše,“ uvádí Lucka Hájková z pořádající agentury Luff Production.

Aktuálně probíhá první kolo hlasování Akademie, ze kterého vzejde vždy sedm interpretů či děl v dané kategorii. Po druhém kole hlasování budou pro každou kategorii oznámeny tři nominace, ze kterých Akademie následně vybere vítěze.

Tagy: