ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5317 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Celeste Buckingham se čtvrtým albem Life

0 jsk 24.10.2022

Zpěvačka Celeste Buckingham vydala své čtvrté album s názvem Life. Obsahuje třináct skladeb, přičemž dvě jsou ve slovenštině, jedna v češtině, ostatní v angličtině. Součástí alba jsou i tři již vydané skladby Feel, Make Me a aktuální singl Another Life.

Another Life nejenže ohlásila nové album, ale zároveň připomíná, že před deseti lety vyšla Buckingham její debutová skladba Run Run Run. Písnička je inspirována vnitřním dialogem o tom, jak jinak by mohl vypadat náš život, pokud bychom se v daném okamžiku rozhodli jinak. „Všichni jdeme různými směry a při tom stále hledáme navzájem k sobě cestu a lidskost v každé věci. Jaký by byl náš život, pokud by tomu bylo jinak?“ ptá se zpěvačka.

„Poslední roky jsem udělala několik radikálních kroků, můj život se změnil úplně od základů. Nové album bylo příležitostí a způsobem, jak si uklidit názory, hodnoty, rozporuplné pocity. Poslední dva roky byly v mém životě průlomové. Během mnoha, ne vždy jednoduchých rozhodnutí jsem vedla sama se sebou vnitřní dialog o tom, jak by můj život vypadal, kdybych se v daném okamžiku rozhodla jinak,“ řekla o vzniku alba Celeste Buckingham.

Pracovala na něm dva roky spolu s producentem Matějem Vávrem, se kterým má na albu i duet.