ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29796 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cee Lo Green jako originální zpěvák

0 Redakce 10.11.2010

Po velkém celosvětovém  úspěchu singlu F**k You (je mj. již dva týdny v čele britského žebříčku, prodej čtvrt milionu kusů, je též v Top 40 v řadě dalších států) přichází Cee Lo Green s novým albem, potvrzujícím nárůst jeho popularity. Nahrávka se jmenuje The Lady Killer.

Mezi spolupracovníky na ní najdeme Paula Epwortha, Salaama Remiho (dělal s Amy Winehouse, Jurassic 5, Fugees)  a Frasera T. Smithe (pracoval s Adele, Nelly Furtado či Taio Cruz). Jako hostující vokalisté  se na kolekcdi objevují Belgičanka Selah Sue a  veterán Philip Bailey. Hlavní postavou je ale nesporně Cee Lo sám, nejen jako skladatel a producent, ale především jako zpěvák se schopností velmi originálně zvládnou všechny potřebné barvy a nálady jeho muziky.

Textem opatřené vstupní  video k písni F**k Yo se stalo online senzací s více než 1 milionem zhlédnutí za  48 hodin. Celkově to pak je zatím 7 milionů. Následující oficiální verze klipu přidala dalších 12.5 milionu diváků, čímž kombinovaná YouTube návštěvnost činí 20 milionů.

tz