ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5452 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Carlos Santana hlásí latinskoamerické album

0 jsk 2.4.2014

Desetinásobný držitel ceny Grammy, člen Rock’n’rollové síně slávy a fenomenální kytarista Carlos Santana oznámil, že on a jeho kapela vydají první čistě latinskoamerické album. Bude se jmenovat Corazón a vyjde 5. května.

Santana většinu nových skladeb z alba představil živě již v prosinci loňského roku během koncertu v mexické Guadalajaře (v jeho rodném Jaliscu), a to za účasti speciálních hostů. Koncert dostal název Corazón, Live from Mexico: Live It To Believe It a jeho záznam bude po odvysílání na latinskoamerickém kanálu HBO vydán i na DVD.

Mezi speciálními hosty, kteří se objevili na koncertě i albu, jsou: ChocQuibtown, Lila Downs, Gloria Estefan, Los Fabulosos Cadillacs, Juanes, Ziggy Marley, Miguel, Niña Pastori, Pitbull, Samuel Rosa of Skank, Cindy Blackman Santana, Romeo Santos, Wayne Shorter, Soledad a Diego Torres.

Nové skladby, které během show zazněly, jsou tak Santanovým vzdáním holdu hudebnímu dědictví jeho rodného Mexika, ale zároveň ukazují, jak velký osobní vliv kytarový mág má i na současnou hudbu. Album se natáčelo v Las Vegas pod taktovkou producenta Lestera Mendeze.