ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7628 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cage The Elephant míří na Rock for People

0 jsk 9.2.2017

Americká rocková kapela Cage The Elephant se už tuto neděli utká o cenu Grammy za nejlepší rockové album a jen o pár měsíců později ho osobně a v plné parádě představí fanouškům na jedné z hlavních stageí festivalu Rock for People, který se uskuteční v Hradci Králové od 4. do 6. července 2017.

Alternativně rockoví Cage The Elephant mají na krku čtyři alba, to třetí z roku 2014 Melophobia je vystřelilo do nových sfér a kromě nominace na Grammy v kategorii alternativní album roku si vysloužilo i nehynoucí lásku fanoušků po celém světě. Na čtvrtém albu Tell Me I’m Pretty, které vyšlo na sklonku předminulého roku a produkoval ho Dan Auerbach z Black Keys, v této cestě pokračují a opět si vysloužili další nominaci na Grammy, tentokrát v kategorii nejlepší rockové album.

Rock for People již v minulém týdnu ohlásili, že do hradeckého Festival parku dorazí také jedna z nejžhavějších rockových kapel britské scény posledních let, kapela Marmozets, a na Mercury Prize nominovaní pankáči Slaves. Ti se tak připojili k Evanescence, Foster the People, The Bloody Beetroots Live a Moose Blood.