ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14881 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Buty a MYDY zakončí Muziku v parku

0 jsk 7.9.2022

Kapely Buty a MYDY zakončí letošní program pražského celoletního festivalu Muzika v parku v Riegrových sadech v Praze. MYDY (na snímku) se zpěvačkou Žofií Dařbujánovou vystoupí ve středu 7. září, ostravští Buty pak ve čtvrtek 22. září.

„Náš festival je ojedinělí už jen místem, kterým jsou Riegrovi sady. Ve stínu pod staletými kaštany, v baru s vyhlídkou na Prahu, s dobrým drinkem nebo vyladěnými jídly se dobrá muzika poslouchá mnohem líp,“ láká na koncerty Martin Pokorný, ředitel BrainZone Services, agentury, která za festivalem už třetí rok stojí.

Buty podle něj do Prahy přivezou písničky, které si všichni zazpívají společně, protože je z českých rádií důvěrně znají. „Nezaměnitelná glam kapela MYDY zase rozbalí koncert ve tvaru dance party. Bude to další oslava okamžiku, kterou povede Žofie a její chlapci,“ doplňuje šéf kultury v Parku Riegrovy sady David Salomon.

Pro případné nepříznivé počasí pořadatelé navíc letos navyšují kapacitu zastřešené plochy. Areál se před koncerty otvírá v 17 hodin.