ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29639 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

BSP se letos vrátí na pódia

0 Redakce 22.3.2011

Po pěti letech se fanoušci kvalitního rocku znovu setkají s legendární sestavou Balage – Střihavka – Pavlíček, tedy BSP. Skupina chystá na 7. června exkluzivní vystoupení v pražském klubu SaSaZu, kde pokřtí i nové DVD se záznamem zatím posledního koncertu BSP v roce 2006.

„Je to vlastně všechno veliká souhra náhod. Vyšlo nám DVD z posledního živého vystoupení BSP v roce 2006, které jsme vlastně původně ani neplánovali vydat. A světe div se –  získalo ocenění časopisu Rock Report na výročních cenách Žebřík 2010 za nejlepší DVD roku. A zároveň se vyskytla šťastná konstelace hvězd, kdy jsme všichni tři zase cítili chuť vylézt spolu na pódium před naše fanoušky a společně si zavzpomínat na staré dobré časy,“ říká zpěvák Kamil Střihavka.

Kromě živého vystoupení přichystali BSP i další lahůdku. Jde o nový videoklip písničky Hvězdnej pták, který dosud fanoušci neměli možnost vidět. „Věřím, že se už brzy objeví na televizních obrazovkách, protože si myslím, že je povedený,“ těší se Střihavka.

BSP odehrají během léta ještě čtyři menší vystoupení na známých hudebních festivalech. Zahřívací kolo je čeká již 4. června na Okoři a dalšími místy jejich koncertů budou Malá  Skála, Žatec a Loket.

tz