ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4398 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bruno Mars jde za svým snem

0 Redakce 16.12.2010

Bruno Mars je nové jméno vydavatelské společnosti Elektra. Jeho debutové album  Doo-Wops & Hooligans vyjde v Evropě na přelomu ledna a února 2011.

Mars, vlastním jménem Peter Gene Hernandez, se narodil v Honolulu na Havaji v roce 1986 do muzikantské rodiny, kde získával první hudební zkušenosti. Po ukončení střední školy se však ihned přestěhovat do Los Angeles za svým snem na kariéru úspěšného zpěváka. Než se tak ale stalo, stihl společně s Philipem Lawrencem a Ari Levinem vytvořit autorsko-producentský tým  The Smeezingtones.

Společně napsali a produkovali řadu písní, například pro Sugababes, Justina Biebera, Kida Cudiho, Cee Lo Greena  a další. Největšími hity z jejich dílny jsou Right Round od Flo Ridy, Wavin Flag od K’naana či Billionaire od Travieho McCoye, v níž se Mars objevuje i jako vokalista.

To vše bylo ideální  předehrou pro jeho vlastní projekt – debutové album Doo-Wops & Hooligans. To předznamenalo čtyřpísňové EP It’s Better If You Don’t Understand a singl Just The Way You Are. Doo-Wops & Hooligans vyšlo zatím pouze v USA a některých dalších teritoriích.

tz