ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11152 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Britskou hitparádu singlů vede anglický rapper Example

0 Redakce 6.9.2011

Anglický rapper Example se dostal se skladbou Stay Awake na první příčku britské hitparády singlů. V žebříčku alb vynesla na špici americké rockové veterány Red Hot Chili Peppers jejich první nahrávka po pěti letech I´m With You. Singl Stay Awake je druhým hitem londýnského rappera Exampla, jehož pravé jméno je Elliot Gleave, který se dostal do čela žebříčku. První Changed The Way You Kissed Me pobyl v červnu na první příčce dva týdny.

Druhým nejlépe se prodávajícím songem uplynulého týdne se stal Moves Like Jagger americké skupiny Maroon 5 s Christinou Aguilerovou, zatímco na třetí příčku se propadla z prvního místa nahrávka Heart Skips a Beat, kterou nazpíval bývalý finalista televizní soutěže The X Factor Olly Murs.

Žebříčku alb dominuje I'm With You skupiny Red Hot Chili Peppers, které podle očekávání šla do čela ihned po uvedení na trh. Na druhém místě je francouzský hudební producent a DJ David Guetta s albem Nothing But The Beat. Třetí příčka patří albu Echoes bývalého vítěze televizní talentové soutěže Pop Idol Willa Younga, které se oproti minulému týdnu o jednu příčku propadlo.

rwi