ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14993 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bridget Jonesové možná napíše další stránky svého deníku

0 Redakce 15.8.2011

Filmaři pravděpodobně chystají další pokračování filmové série o Bridget Jonesové, mladé britce ztvárněné americkou herečkou Renée Zellwegerovou, která má stejné problémy s nadváhou jako s láskou. Produkční firma Working Title Films to bez bližších podrobností sdělila tisku. Třetí pokračování naváže na dva díly oblíbené série Deník Bridget Jonesové byly uvedeny v roce 2001 a 2004.

O pravděpodobném ději třetího dílu se minulý rok v amerických médiích zmínil britský herec Colin Firth, který účinkoval v obou předcházejících dílech jako Mark Darcy. Držitel letošního Oscara za roli ve filmu Králova řeč, který na sbe mimo jiné upozornil i rolí spisovatele zamilovaného do své portugalské hospodyně v komedii Láska nebeská, nebude chybět ani ve třetím pokračování příběhů Bridget Jonesové.

Podle jeho informací by měla Bridget mít aféru s lamačem srdcí Danielem Cleaverem, kterého opět ztvární britský herec Hugh Grant. Důvodem je prý fakt, že s Darcym nemůže mít děti. Bridget následně otěhotní, Daniel se s ní rozejde a Mark přijde jako zachránce.

Filmy o Bridget Jonesové inspirované románem britské autorky Helen Fieldingové se od prvního uvedení staly jsou kasovními trháky. Při nákladech asi 26 milionů dolarů (přes 441 milionů korun) vydělal první díl 281 milionů dolarů. Druhý díl pak celosvětově získal 262 milionů dolarů.

rwi