ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15604 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bratři Nedvědové končí

0 Redakce 31.5.2013

Po čtyřech desítkách let se bratři Nedvědové rozloučí se svou koncertní kariérou. Jedno z posledních vystoupení odehrají v sobotu 8. června ve Vigvamu v Němčících u Kolína. Svým fanouškům dají sbohem stylově – pod širým nebem a s první dámou českého country Věrou Martinovou po boku.

Bratrské duo, které má na svém kontě písničky jako Stánky, Podvod, Valčíček nebo Skládanku, jejichž melodie vybrnkávali všichni kytaroví začátečníci, aby je o pár let později zpívali svým prvním láskám, končí s koncertováním. Své nástroje pověsí na hřebík začátkem července. V Němčicích u Kolína s nimi vystoupíi první dáma české country Věra Martinová.

A protože „vigvam“ znamená v původním jazyce indiánského kmene Odžibvejů „místo k bydlení“, mohou se návštěvníci těšit nejen na kulturní zážitek, ale i místní pohostinnost. Během dvojkoncertu budou připravena dvě gastrocentra, odkud se bude linout vůně klobás, steaků a dalších grilovaných specialit.  Po celý den bude zpřístupněn i samotný Vigvam, který si bude možné nejen prohlédnout, ale i v něm posedět u půllitru piva, limonády či sklenky vína.

Tagy: