ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29683 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Brad Pitt hodlá do tří let skončit s herectvím

0 Redakce 15.11.2011

Jeden z nejpopulárnějších světových herců Brad Pitt během propagace svého nového filmu Moneyball prohlásil, že hodlá do tří let skončit s herectvím. Na australském chatu uvedl, že jedním z důvodů plánovaného odchodu jsou děti, které vychovává s herečkou Angelinou Jolie, a soukromí, které rodině chybí. Herecký pár má tři vlastní děti: nejstarší je dcera Shiloh Nouvel a mladší dvojčata – syn Knox Léon a dcera Vivienne Marcheline. Stará se také o tři adoptované děti z Vietnamu, Kambodže a Etiopie.

Šest dětí, které vychovává s Angelinou Jolie, je také jedním z důvodů pro odchod z herecké branže. "Když vyjdeme zpoza zdí našeho domu, za kterými musíme žít, stojí venku fronta lidí s fotoaparáty, kteří se snaží nás vyfotit," popisuje Brad Pitt. "Děti si myslí, že to takhle má každý, i když ty starší už tomu začínají rozumět."

Pittův postoj k herectví změnilo jeho otcovství. Podle sých slov si nyní pečlivě vybírá filmy, ve kterých se chce objevit, neboť si je vědom toho, že jeho děti je uvidí, až budou dospělé. "Chtěl bych, aby si říkaly: ano tati, to je v pořádku," vysvětlil herec.

Film Moneyball režírovaný Bennettem Millerem vypráví příběh baseballového manažera, ztvárněného Bradem Pittem, který zavede zvláštní administrativní systém, aby vyřešil problém chybějících hvězdných hráčů v týmu. V dalších rolích se objeví americký herec Jonah Hill, Seymour Hoffman, který proslul filmem Big Lebowski, a americká herečka Robin Wrigh. Do českých kin přijde Moneyball 1. prosince.

rwi