ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7032 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Boy George vydá svůj nový song z vězení

0 Redakce 3.2.2009

Fanoušci extravagantní britské hvězdy Boy George se v březnu dočkají jeho nové skladby. Vzhledem k tomu, že se muzikant tou dobou bude nacházet ve vězení, nelze však počítat s žádnými promo aktivitami z jeho strany.

Zpěvák, který byl odsouzen k patnácti měsícům odnětí svobody a za věznění a týrání prostituta, si před časem pozval k spolupráci osmasedmdesátiletou francouzskou umělkyní Regine Zylberberg, považovanou za vynálezce diskotéky – ještě předtím než se jeho případ dostal k soudu. Duet, který pořídil s dámou, kterou americký tisk svého času označil jako „královnu noci“, J'ai toujours porte Bonheur aux hommes (což by se dalo přeložit jako Vždy jsem přinášela štěstí mužům) se už za necelé dva měsíce dostane do hudebních obchodů. V té době však sedmačtyřicetiletý Gorge, pravým jménem George O'Dowd, bude za mřížemi, což  znemožní  propagaci nového songu.

ak jsme již dříve informovali, muzikant, známý svou homosexualitou, byl zatčen na základě obvinění devětadvacetiletého skandinávského prostituta Auduna Carlsena. Jak uvedl mladý Nor u soudu, pod vlivem drog si oba  pořídili pornografské fotografie. Při své druhé návštěvě v bytě George ve východním Londýně, na něj pak muzikant zaútočil spolu s dalším mužem. Oba mu nasadili želízka a přivázali jej ke zdi vedle postele zpěváka s obviněním, že se pokoušel nabourat do jeho počítače. Carlsen dále nařkl George, že jej mlátil řetězem, když jej přistihl při pokusu o útěk. Soudce David Radford při oznamování výměru trestu, který slavnému muzikantovi udělil, označil spáchané násilí jako „bezdůvodné“ a jednání George jako „hrubé" a „ponížující".