ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7278 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Boris Carloff je více elektronický i písničkovější

0 jsk 15.11.2017

Začal ho natáčet v zimě na chalupě, kde teplota v místnosti nepřesáhla 12 stupňů, a dokončoval jej v Chorvatsku v tropických vedrech. Na jedné straně je postavené na starých analogových syntezátorech, jejichž zvuk na straně druhé rozbíjejí moderní technologie a aktuální hudební postupy. Řeč je o třetím albu The Solipsist Borise Carloffa, držitele dvou Andělů a ceny Apollo.

Jak název napovídá, deska se věnuje filozofickému zkoumání reality a hudebně překvapí dominantním použitím vokálu, se kterým producent a muzikant pracoval jako s dalším nástrojem. „V textech bilancuji dosavadní život a hledám vlastní pozice ve světě, který mě obklopuje,“ říká Boris Carloff. Nahrávka jde kromě české distribuce (Championship) i do mezinárodní. Tu obstará kultovní německý label Emerald and Doreen.

Zároveň s albem Carloff vypouští do světa i první videoklip ke skladbě Haunted, který natočilo londýnské duo bratří Madleyů. Do hlavní role obsadilo známé anglické fashion modely Liama Gardnera a Sharnee Gatese, kteří byli tvářemi např. pro Burberry, Kenzo nebo DKNY.