ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10733 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bolek Polívka dohlédne na Den klaunů

0 jsk 29.3.2019

Do správné aprílové atmosféry naladí příznivce legrace a zábavy Den klaunů, již tradiční jarní happening Divadla Bolka Polívky, který letos proběhne v pondělí 1. dubna od 15 hodin na Jakubském náměstí v Brně. Odpolednem provede herec Filip Teller, který na jevišti divadla pravidelně uvádí svou neotřelou divadelní talk show.

Klaunům popřeje osobně také principál Bolek Polívka. Těšit se lze na živý orloj, pouliční divadlo, hudbu a také zábavný program i pro ty nejmenší. Den klaunů zakončí v 19 hdoin večerní představení Re-kabaretu, drze společenského a nekompromisně satirického divadelního občasníku.

Aprílové vydání Re-kabaretu rozehraje plno gagů, stand-upů a klaunských výstupů. Na jevišti se potkají známí i neznámí, mladí i věkem protřelí, mistři současní i budoucí, aby předvedli kus ze svého umění a utkali se v klání o smích diváků. Režisérem večera je Vojtěch Fatka. V aprílových situacích si zahrají Pavol Seriš, Filip Teller, Mariana Chmelařová, Jan Šprynar, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Jaroslava Sýkorová, Miroslav Sýkora a kapela Claunica.