ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28686 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bohemian Taboo Road Show začíná 25. listopadu v Paláci Akropolis

0 jsk 31.10.2022

Bohemian Taboo je platforma určena pro vzdělávání, osobní rozvoj, podporu současného umění, alternativních komunit, výzkum a asistenci v činnostech, které mají přesah i do oblasti sexuality a erotiky. Nyní přichází s komponovaným programem zaměřeným na to, čemu se říká erotická inteligence.

Prostřednictvím výtvarného designu, diskuze, literatury a performativních umění chce otevřít téma významu intimity, genderu, nahoty, sexuality a erotiky, ale také cenzury a blokování obsahu, které stále častěji postihuje kreativní tvorbu. Tento program je nazvaný Bohemian Taboo Road Show s podtitulem Jak rozvíjet erotickou inteligenci.

K vidění budou velkoformátové i menší fotografie, oleje na plátně, digitální grafická tvorbá, unikátní design intimních pomůcek, ručně šité spodní prádlo crotchless, japonská bondage shibari, akrobatické vystoupení, burleska a strhující světelná i taneční show. V průběhu večera také bude příležitost si vystavená díla a merchandise koupit nebo objednat. Na závěr programu proběhne autogramiáda. Důležitou součástí programu je panelová diskuse, moderovaná spisovatelkou, básnířkou a slamerkou Annou Beatou Háblovou.

Z vystavujících a vystupujících jmenujme BoomCats, Sheio, Lindu Zhengovou, Mario Izmael de la Paz Roa, Silvii Kořistkovou, Mio, Lindu Vokál, Markétu Mathauser Malinovou, Scutica, Hanu Lundiakovou Stinku, Jakuba Neufusse, Annu Kopkovou, Kobayashi, Onna, SisterHoop Acrobatic Duo, Bohemian Burlesque a Hedonist.