ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5587 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bob Dylan by se mohl objevit ve svém oblíbeném seriálu

0 jsk 27.12.2022

V nedávném rozhovoru uvedl Bob Dylan, americký písničkář a nositel Nobelovy ceny za literaturu, své oblíbené hudebníky a seriály. Ukázalo se, že mezi jeho oblíbené televizní tituly patří telenovela Coronation Street, která je vysílána od roku 1960.

Dylanovo přiznání upoutalo pozornost producenta série Iaina MacLeoda, který oznámil, že pokud umělec projeví touhu, mohl by se připojit k obsazení v nějaké roli. Seriál se totiž vysílá dosud.

„Nejsem fanouškem streamovaných balíčků nebo zpravodajských pořadů. Nikdy se nedívám na nic páchnoucího nebo odporného,“ poznamenal Dylan v rozhovoru pro Wall Street Journal a vyjmenoval jen několik seriálů, které může označit za své oblíbené. Patřily mezi ně raná období The Twilight Zone, Otec Brown a telenovela Coronation Street, která sleduje příběhy obyvatel stejnojmenné fiktivní ulice v Manchesteru.

„Zpráva o tom, že Bob Dylan je divákem Coronation Street, pro mě byla šokující. Potěšilo by mě, kdyby se jednoho večera objevil v Rovers Return, což je hospoda v seriálu,“ sdělil producent MacLeod v rozhovor pro Daily Telegraph.

Jak se na producenta série sluší a patří, MacLeod má už předběžnou představu, za jakých okolností by Dylan mohl seriál navštívit. „Mohli bychom napsat příběh, v němž během noci vstoupí do hospody tajemný umělec, který hledá úkryt před deštěm, a začne zkoušet na pódiu,“ řekl producent.

Reakce Boba Dylana zatím není známá.