ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5507 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Blíží se Rock for People

0 Redakce 21.6.2016

Za necelé dva týdny se otevřou brány Festivalparku v Hradci Králové a vypukne 22. ročník festivalu Rock for People. Na návštěvníky od 3. do 5. července čeká více než 9500 minut hudby, přes 200 koncertů, vystoupení, představení a DJ setů, patnáct velkých, menších i originálních komorních scén a k tomu navíc busking, street show, fire show, sportovní exhibice a festivalové turnaje.

Do Hradce Králové míří legendární Massive Attack, punkoví matadoři The Offspring, populární Chvrches a The 1975, živelní Enter Shikari, k tanci zvoucí držitelé Grammy Nero a drum’n’bassoví kouzelníci The Qemists nebo přední metalová kapela Bullet for My Valentine. Pestrou mozaiku doplní i dobře známá jména české a slovenské hudební scény. Žít a znít to ovšem nebude jen na hlavních podiích. Hudba ve všech možných podobách a polohách zaplní doslova všechny kouty Festivalparku.

Rock for People ovšem nenabízí pouze hudbu. Ve Festivalparku vyroste scéna nového cirkusu, kde se v režii věhlasného souboru La Putyka mohou návštěvníci těšit na dechberoucí akrobatické výkony, kabaret, cirkus i tanec.  Nejen hudební historii z doby před pádem železné opony připomene výstava Jazzová sekce 1971 – 1988.