ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5456 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Blíží se AIR festival

0 Redakce 21.7.2017

Příznivci taneční scény už odpočítávají dny do letošního ročníku AIR Festivalu, jenž se odehraje 28. a 29. července v tradičním Festivalparku v Hradci Králové a který opět nabídne plejádu světových DJských es.

Více než dvěma desítkám účinkujících budou letos vévodit jeden z nejžádanějších DJů současnosti – KSHMR (na snímku), který v červenci vystoupí v Čechách vůbec poprvé, a australská hvězdy Timmy Trumpet, který pravidelně okupuje přední příčky hitparád. Sekundovat jim budou neméně často skloňovaná jména – MAKJ (kalifornský rodák ostřílený z pódií největších světových tanečních festivalů) a Madison Mars, který si stejně jako KSHMR prožije na AIRu svoji českou live premiéru.

Dále se návštěvníci mohou těšit např. na ruské trio Swanky Tunes, které si zahrálo mj. s Aviciim nebo Jonase Adena a Brooks, které podporuje Tiësto. Z Holandska si to na AIR namíří Hardwellův objev Jayden Jaxx a z Maďarska duo Stadium X, které taky nechybí na žádné velké akci – Sziget a Tomorrowland nevyjímaje. Martin Garrix, hlavní hvězda loňského AIR Festivalu, našla pro změnu zalíbení v obrovském balkánském talentu Matrodovi a Armin van Buuren v argentinském duu Heatbeat.

Pozornosti fanoušků elektronické hudby jistě neuniklo ani jméno Lucky Charmes – autora čtyř Beatport hitů a jediného DJe, jehož tracky týdny vysílalo britské BBC, aniž by vědělo, od koho daná skladba vůbec pochází.

A nebude to jen hlavní scéna, na které se to bude hemžit hvězdami. Od osmé hodiny večerní až do šesti do rána pojede rovněž Ear Gasmic Stage pod taktovkou Alexe M.O.R.P.H.a – předního německého DJe a producenta, který svými hity jako „We Are“, „Dreams“, „The Reason“ aj. a remixy/koprodukcemi s umělci, jako jsou Armin van Buuren, Paul van Dyk, Faithless, Dash Berlin a mnoha dalšími ukázal, že je v kvalitě svých tracků vždy o krok napřed.