ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5792 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Blink 182 nebudou, přijedou The Hives

0 Redakce 20.4.2011

Pořadatelé Prague City Festivalu, jehož první roční se uskuteční  23. června na pražském Výstavišti, vydali nedobrou zprávu. Hlavní hvězdou nebude americké punkrocková kapela Blink 182, neboť zrušila celé své letošní evropské turné a odložila je na příští rok. Místo ní se v seznamu účastníků festivalu objevila švédská kapela The Hives.

Mark, Tom a Travis z Blink 182 k tomu říkají: „Je nám to opravdu moc líto, ale musíme celé letošní turné v Evropě posunout. Když jsme jej před rokem plánovali, věřili jsme, že do léta vydáme nové album. Bohužel jsme se ale mýlili. Ukázalo se, že na jeho přípravu potřebujeme víc času a že je nestihneme vydat dříve než ke konci roku. Nechceme se rozjet na turné s dalším „best of“. I když víme, že naši fanoušci by to vzali v pohodě, my osobně máme pocit, že jim dlužíme zahrát něco nového. Všem fanouškům se moc omlouváme a těšíme se na ně příští léto, kdy už jim budeme moci zahrát i pár skladeb z nového alba. Děkujeme za podporu a pochopení. Nové termíny můžete sledovat na našem webu.“

Seznam touto zprávou postižených festivalů zahrnuje vedle Prague City Festivalu také přehlídky Hurricane, Southside, T In The Park či Oxegen. Dobrou zprávou je, že skupina za daných okolností vyslyšela prosby pořadatelů a potvrdila svou účast na příštím ročníku Prague City Festivalu, který se uskuteční 29. června 2012.

Zakoupené vstupenky zůstávají  v platnosti. „Po domluvě s kapelou jsme se rozhodli skalním fanouškům Blink 182, kteří si zakoupili lístek jen kvůli nim, vyměnit letošní vstupenku za lístek na příští ročník. Výměna bude možná od 2. května do 22. června v místě zakoupení lístku,“ Říká Borek Jiřík z pořádající agentury.

JŠp