ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14500 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Blink-182 dnes představí singl

0 Redakce 15.7.2011

Kalifornská punkrocková  kapela Blink-182 dnes představí svůj nový singl Up All Night. Bude to její první zveřejněná nová písnička od roku 2005. Premiéru bude mít ve vysílání losangeleského rádia KROQ-FM, přičemž bude vzápětí ke slyšení i na internetových stránkách kapely.

Tato skladba je první ochutnávkou z očekávaného šestého studiového alba kapely. Na nedávné tiskové konferenci, kde vysvětlovala i zrušení evropského koncertního turné (jež zasáhlo i český Prague City Festival), trojice uvedla, že by do konce července měla odevzdat podklady pro novinku svému vydavatelství Gefen Records. Název desky a datum vydání jsou ale stále zahaleny tajemstvím.

Blink-182 oznámili návrat na hudební scénu v únoru 2009 při předávání cen Grammy v Los Angeles. Poté absolvovali několik koncertů a po zářijovém vystoupení na kalifornském festivalu Epicenter Twenty se zavřeli do studia. Letos 5. srpna vyjedou na společné koncertní turné s My Chemical Romance, kteří se nedávno představili na českém festivalu Rock for People v Hradci Králové.

JŠp