ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12608 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Black Eyed Peas si dají pauzu

0 Redakce 11.7.2011

Jakmile americká popová  kapela Black Eyed Peas na sklonku července uzavře probíhající koncertní turné, dá si na dobu neurčitou pauzu. Na svém účtu Twitter to oznámil frontman Will.I.Am. „Po The Beginning si dají Black Eyed Peas pauzu, stejně jako to bylo mezi alby Monkey Business a The E.N.D. Neznamená to, že přestáváme existovat,“ napsal.

S fanoušky se stejným způsobem rozloučila na svém Twitteru i vokalistka Fergie. „Náš závěrečný koncert na turné se odehraje na konci července a bude určitě úžasný, protože bude na delší dobu poslední.“ Minulý týden se podobně rozloučila s ostrovními fanoušky přímo z pódia na vystoupení kapely ve Velké Británii. „Chceme vám poděkovat za skvělou podporu, kterou cítíme od začátku naší kariéry,“ řekla dojatě.

Média už začala spekulovat, co se členy Black Eyed Peas bude dál. Will.I.Am se prý bude soustředit na natočení sólové desky, stejně jako Fergie, která naváže na své předešlé sólové album The Dutchess z roku 2006. Apl.de.ap se stane v následujících měsících nejspíš dýdžejem a Taboo je od dubna otcem a pravděpodobně se bude věnovat rodině.

JŠp