ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15955 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Björk zahájí Colours of Ostrava

0 jsk 16.7.2015

Islandská zpěvačka Björk oficiálně zahájí ve čtvrtek 16. července na Česká spořitelna stage mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava. Devadesátiminutový koncert začne přesně ve 20 hodin, jeho dramaturgie je sladěna se západem Slunce. Pódiová show nabídne pyrotechnické efekty určené i pro denní světlo, patnáctičlenné smyčcové těleso, výjimečné projekce a neobvyklé zpěvaččiny kostýmy. Celkově se zpěvačkou do Ostravy přijede 37 členů týmu.

Vzhledem k přesnému začátku koncertu ve 20h a očekávanému zájmu návštěvníků o hlavní hvězdu festivalu se areál festivalu otevře již ve 12 hodin, ve stanovém městečku u areálu se bude možné ubytovat již den předem od 12 hodin.

„Důrazně doporučujeme a radíme, aby návštěvníci přišli včas s velkým předstihem. Aby objevovali opět rozšířený a zlepšený areál a užili si program, který bude koncertu Björk předcházet,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Na ArcelorMittal stage zahájí Colours of Ostrava již v 18.30 Michal Hrůza s kapelou, který přiveze na Colours část scény z letošního prvního koncertu návratové tour Noc a Den. Tu doplní speciální projekce, která dokresluje každou písničku Michalova repertoáru. Mimo to vystoupí s Kapelou Hrůzy i host Klára Vytisková. „Těšíme se, že zahrajeme návštěvníkům festivalu, protože na nás vloni hodně mysleli,“ dodává Michal Hrůza.

První festivalový den nabídne kromě Björk a Michala Hrůzy očekávaný společný jednorázový projekt kapely Zrní a Janáčkovy filharmonie Ostrava, koncerty Caribou, Roniho Size, Clarka, Longital, Vldimíra Mišíka či Lenny. Festival potrvá do nedělní noci.