ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11612 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Billboard Music Awards uspěl Justin Timberlake

0 jsk 20.5.2014

Nedělní udělování Billboard Music Awards v lasvegaské MGM Grand Areně ovládl americký zpěvák Justin Timberlake, který získal sedm trofejí. Třiatřicetiletý hudebník triumfoval například v kategoriích Top umělec, Top umělec žebříčku Billboard 200 nebo Top album žebříčku.

Pět ocenění získali během tříhodinové show rockeři ze skupiny Imagine Dragons. Čtveřice bodovala například v kategoriích Top umělec žebříčku Hot 100, Top duo nebo skupina či Top rockový umělec. Čtyři ceny má píseň Blurred Lines, na níž spolupracovali Robin Thicke, T.I. a Pharrell Williams. Thicke přitom na akci představil i svou novou skladbu s názvem Get Her Back. Složil ji pro svou manželku Paulu Patton, která ho v únoru opustila.

Fanoušci a fanynky také v hlasování rozhodli o tom, že Carrie Underwood získala Milestone Award. Icon Award si zase převzala Jennifer Lopezová, jež se tak stala vůbec první ženou, která toto ocenění získala. Před ní ho dostali Neil Diamond, Stevie Wonder a Prince. Novozélandskou zpěvačku Lorde prohlásili za Top nováčka, Top interpretkou se stala Katy Perry a cenu pro Top koncertního interpreta získali Bon Jovi.

Díky technologii hologramu mohli diváci během ceremoniálu vidět i vystoupení zesnulého Michaela Jacksona. Během večera se také představili Pitbull, Jennifer Lopezová, Shakira, Imagine Dragons, Ricky Martin, Lorde, Miranda Lambert s Carrie Underwoodovou, John Legend a další.