ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27449 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bill Wyman se chce do Rolling Stones vrátit na delší dobu

0 jsk 5.3.2013

Bill Wyman, bývalý baskytarista skupiny Rolling Stones, který se k ní připojil loni na několika výročních koncertech, oznámil, že ho mrzí, že mohl s kolegy strávit tak málo času. Byl by prý rád, kdyby se s nimi mohl vídat častěji a delší dobu.

„V prosinci 2011 mi zavolal Keith Richards a řekl mi: ’Poslouchej, starouši, nechtěl by sis s námi zase trochu zahrát?’ Na to se mě zeptal, jestli bych nechtěl být při chystaných speciálních akcích. Řekl jsem, že je to dobrý nápad a že by se mi líbilo, kdybych u toho byl. Když jsem pak zjistil, že budu na pódiu jen ve dvou písničkách, trochu mě to zklamalo,“ vysvětlil Wyman.

Byl to také důvod, proč Wyman nepřijal pozvání odcestovat po koncertech v Londýně s kapelou do Spojených států, kde výroční miniturné pokračovalo. „Byla to dobrá nabídka, ale nechtěl jsem letět do Spojených států jenom proto, abych se objevil na pódiu ve dvou písničkách. Myslím, že tomu kluci rozuměli, Charlie Watts určitě,“ říká Wyman, který v kapele působil v letech 1962 až 1993.

Poslední studiové album Rolling Stones se jmenuje A Bigger Bang a vyšlo v září roku 2005.