ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5057 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bill Ward nechce opustit Black Sabbath, ti prý vyjedou bez něho – a bez Iommiho

0 Redakce 20.2.2012

Bubeník Bill Ward nechce odejít z reaktivované skupiny Black Sabbath. Podle svého prohlášení nyní usiluje o to, aby mu byla předložena kvalitní smlouva a aby se mohl ke zbylým třem kolegům vrátit.

Připomeňme, že byl z kapely vyloučen poté, kdy před několika dny zveřejnil své pochybnosti o smlouvě, která mu byla předložena. Podle jeho slov nebyla důstojná, na což Ozzy Osbourne, Tony Iommi a Geezer Butler reagovali tak, že napsali prohlášení, v němž uvedli, že budou pokračovat bez Warda dál.

„Jsem připraven kdykoliv odjet do Velké Británie, nahrávat a koncertovat,“ napsal nyní Ward. V minulém týdnu jsem zadal svému právníkovi, který se mou smlouvou zabývá, aby učinil vstřícné kroky. Čekáme na odpověď. Jsem přesvědčen, že lze připravit smlouvu, která bude k podepsání, a všechno to skončí.“

O víkendu se ale objevila na Facebooku informace, že Black Sabbath jako takoví zrušili většinu koncertů svého letního turné, včetně toho pražského. Výše uvedená trojice vystoupí pouze na britském festivalu Download. Do Prahy by 6. června měla dorazit sestava, která si říká Ozzy & Friends. Kromě Ozzyho v ní jsou Geezer Butler a kytarista Zakk Wylde. Tony Iommi bude v té době pokračovat v léčení rakoviny lymfatických uzlin.

JŠp