ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5085 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra vynesl více než půl milionu korun

0 jsk 5.6.2020

Nevšední online benefiční koncert P.S. Online spojil nadšence s profesionály, 31. května společně rozezněli a roztančili prostory nádherného broumovského kláštera. Cílem dobročinného počinu mladých hudebníků z Police Symphony Orchestra (PSO) a jejich hostů bylo připomenout důležitost partnerství a vzájemné pomoci, podpořit kulturní dění na Policku a Broumovsku.

Výtěžek online sbírky půjde na podporu činnosti Agentury pro rozvoj Broumovska a pomůže také lidem, kteří se podílí na fungování orchestru PSO a v souvislosti s pandemií Covid-19 se dostali do složité finanční situace.

Během večera se vybralo více než 500 tisíc Kč a sbírka pokračuje na www.darujme.cz/psonline až do 14. června 2020.

Benefiční koncert P.S. Online byl k vidění na FB profilu Police Symphony Orchestra a na webu internetové televize Mall.tv, kde ho sledovalo téměř 6500 diváků, k přenosu se připojilo průměrně 2 500 domácností a v těchto dnech má záznam více než 44 tisíc zhlédnutí. Nadšené ohlasy stále přicházejí ze všech koutů republiky i ze zahraničí.

Spolu s Police Symphony Orchestra, pod taktovkou Joela Hány a Věry Vlčkové, v broumovském klášteře vystoupili klavírní virtuos Ivo Kahánek, Jan Maxián, Vendula Příhodová, Jan Sklenář, Hana Hána, smíšený pěvecký sbor Kácov, Anita Príbojská a tanečnice ZUŠ Náchod, Krasobruslení Praha a další hosté.