ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5150 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Běh za lívanec, večer v sauně nebo Slavia za “dvacku”

0 Lucia Daňková 3.1.2014

Dvě míle s úsměvem a za lívanec           sobota, 4.leden

Stromovka v sobotu 4.ledna patří běžcům. Své síly změří v běhu Dvě míle s úsměvem, odměnou v cíli je lívanec se skořicí pro každého běžce. Závod je určen pro všechny věkové kategorie. Pokud se vám na start v devět nechce, přijďte fandit nebo se jen tak projít.

Romantika v sauně se svíčkami               sobota, 4.leden

Možná si potřebujete po hektickém vánočním období odpočinout? Večerní saunování může být dobrou příležitostí. Saunování při svíčkách a v doprovodu relaxační hudby připravili v AquaPalace Praha na sobotu 4.ledna od 20-23hodiny.

Zavírání Vánoc                        neděle, 5.leden

Chvalský zámek připravil i letos tradiční a oblíbenou akci se Třemi králi, svatou rodinou a živými velbloudy. Ty potkáte v neděli i v ulicích Prahy. Pochod do pražských ulici zamíří 15:30h v neděli 5.ledna průvod Tří králů na velbloudech! Za hudebního doprovodu vyrazí na Loretánské náměstí, kde se pokloní malému Ježíškovi a předá mu své dary, zlato, kadidlo a myrhu. Zájemci mohou přinést dárek, který bude následující den předán nemocným dětem.

Hokejová Slavia za „dvacku“                         neděle, 5.leden

Slavističtí hokejisté si užijí neděli se svými fanoušky! Do O2 arény je lákají na levné vstupné a pivo. Slaví se totiž 20.sezóna v extralize a 20.domácí utkání sezony. Od 15:00 se na zápas proti Třinci dostanete 20Kč a kromě toho vám, celkem výjimečně, natočí za dvacku i pivo.

 Festival Zimohraní                                       neděle, pondělí

V Divadle Hybernia finišuje festival Zimohraní a to v neděli 5.ledna a v pondělí 6.ledna koncertem bratří Ebenů, které doprovodí muzikanti kapely ETC. Začátek koncertů je v osm večer.