ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5083 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Beats for Love láme rekordy

0 jsk 17.5.2024

Jubilejní desátý ročník festivalu Beats for Love se blíží raketovou rychlostí. Na začátku července festival rozproudí život v populární ostravské oblasti Dolních Vítkovic. Celkem 128 umělců, DJs a hudebních producentů, přesně tolik jich přijede ze zahraničí, aby vystoupili na akci, která nemá v České republice obdoby.

„Z nově vyhlášených interpretů, pro hlavní pódium Love by ČSOB, naše návštěvníky určitě potěší především brazilský Alok (na snímku), který se v prestižním žebříčku DJ Mag TOP 100 DJs umístil na 4. místě už třetím rokem po sobě. Jsme rádi, že právě jubilejní ročník se nám daří obsadit takovými hvězdami,“ přibližuje vystupující letošního ročníku programový ředitel festivalu Jiří Ramík, kterého nadšenci do taneční hudby jistě znají pod uměleckým jménem C-Phone.

Mezi posledními představenými interprety je například i nizozemský DJ a producent Reinier Zonneveld specializující se především na styl zvaný acid techno. Známý je svým inovativním přístupem a také vizionářskými živými vystoupeními.

Svůj živý set předvede na Techno Dome stage by ČEZ. Z Nizozemí je také Ferreck Dawn, který na Beats for Love vystoupí vůbec poprvé, a to na scéně zvané Harmony House Square by Evropa 2. Francouzský Antoine Clamaran, který v roce 2005 získal prestižní ocenění Best French DJ a hrál mj. i po boku Davida Guetty.