ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24516 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Beastie Boys zase aktivní

0 Redakce 24.6.2009

Beastie Boys jsou po nějaké době zase aktivní. Pokračují s reedicemi svých alb a 14. července tak vychází Ill Communication, Hello Nasty bude následovat 25. srpna.

Kromě toho vystoupí jako headlineři na věhlasném festivalu Lollapalooza. Především ale pracují na novém albu. To už dostalo název Hot Sauce Committee Part 1 a vyjde 15. září. Již dříve oznámení hosté Nas a Santigold se na novince skutečně objeví. Zpěvačka z New Yorku se už s novou písní Too Many Rappers objevila po boku Beasties na festivalu Bonnaroo. Nedávno potěšila trojice rapperů své fanoušky tím, že jim k objednané desce Check Your Head poslala dvě písně z novinky (Lee Major Comes Again a B-Boys in the Cuts). Podle názvů některých skladeb (například Nonstop Disco Powerpack) se možná dočkáme elektro-disco zvuku charakteristického pro album Hello Nasty.

Beastie Boys budou rapovat poprvé od desky To the 5 Boroughs, poslední album The Mix-Up bylo instrumentální. Jak naznačuje název novinky, je možné spekulovat o chystaném pokračování.

MV

Hot Sauce Committee Part 1 – tracklist:

01 Tadlock's Glasses
02 B-Boys in the Cut
03 Make Some Noise
04 Nonstop Disco Powerpack
05 OK
06 Too Many Rappers [ft. Nas]
07 Say It
08 The Bill Harper Collection
09 Don't Play No Game That I Can't Win [ft. Santigold]
10 Long Burn the Fire
11 Bundt Cake
12 Funky Donkey
13 Lee Majors Come Again
14 Multilateral Nuclear Disarmament
15 Pop Your Balloon
16 Crazy Ass Shit
17 Here's a Little Something for Ya