ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11792 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bandzone.cz popřejí 100°C, Cartonnage a Hentai Corporation

0 Redakce 13.5.2009

Hudební web Bandzone.cz oslaví 4. narozeniny ve velkém stylu už tento pátek, tedy 15.května! Popřejí mu kapely 100°C, Cartonnage a Hentai Corporation. Vstup na koncert bude pro všechny zdarma!

Na Bandzone má svůj profil už téměř 15 000 kapel a interpretů všech hudebních stylů. Okolo webu se navíc utvořila rozsáhlá komunita lidí, kteří fandí české klubové scéně a podporují talentované kapely.Navíc čekají Bandzone v nejbližší době revoluční změny: „Momentálně jsme zavaleni prací na nové verzi Bandzone.cz, která bude v mnohém revoluční a měla by posunout komunikaci mezi kapelami a jejich fanoušky na novou úroveň. Bandzone 3.0 bychom chtěli spustit v druhé polovině tohoto roku. Rádi si však uděláme jeden den volno a pořádně oslavíme narozeniny Bandzone. Aby mohl na párty dorazit opravdu každý kdo se drží našeho hesla žijeme hudbou, vstup bude zdarma,“ říká Michal Novák, zakladatel Bandzone.

Celý večer bude moderovat jeden z „Bandzone objevů“, 12 letý talent z Ledče nad Sázavou, zpěvačka a pianistka Crazy Áňa. Po skončení živé show bude narozeninová oslava pokračovat v Retru afterparty se známým DJem. Jeho jméno si Bandzone nechává jako překvapení.

LD


15.5.2009 – Praha, klub Retro Music Hall