ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9917 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Backstreet Boys se přidali ke Korn

0 Redakce 14.6.2010

Americký boyband Backstreet Boys se přidal k protestu rockerů Korn, který je namířen proti britské petrolejářské společnosti BP. Obě kapely se zavázaly, že během svého turné nebudou čerpat a používat výrobky od BP.
Tato společnost je vina za ekologickou katastrofu, která postihla Mexický záliv poté, kdy havarovala její ropná plošina a do oceánu začala výtékat (a dosud vytéká) ropa. Při nehodě nebo na její následky zemřelo 11 lidí.

Během koncertu v Biloxi v Mississippi řekl člen Backstreet Boys z pódia, že mu puká srdce, když vidí snímky zvířat trpících v zálivu po ropné havárii. „Jsem roztrpčen tím, co jsem viděl sám, i tím, co jsem měl možnost vidět v televizi. Láme mi to srdce,“ řekl Nick Carter.

Jeho kolega Brian Littrell vyzval diváky, aby se připojili k bojkotu všech výrobků a produktů BP „Musím vám říct, že mě to skutečně děsí. Bojkot BP má ukázat, jak se cítíme poté, co se to stalo,“ dodal.

Bojkot už minulý  týden vyhlásila skupina Korn, která se zavázala, že během svého letního turné nebude nakupovat produkty BP.

JŠp