ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7165 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Axl Rose promluvil: Slash je jako rakovina

0 Redakce 8.3.2009

Čtvrt roku po vydání alba Chinese Democracy se zpěvák Guns N' Roses konečně odhodlal poskytnout interview a promluvil pro internetový magazín Spinner.com se svým kamarádem, spisovatelem a novnářem Delem Jamesem.

Tuto příležitost podle očekávání využil k tomu, aby nadával na své bývalé spoluhráče. O Slashovi prohlásil: „Osobně ho považuji za rakovinu, kterou je třeba odstranit a pokud možno se jí vyhýbat. Čím míň je slyšet o něm a jeho stoupencích, tím líp.“ Kritizoval i jeho status hvězdného kytaristy, když řekl, že už „není, co býval“ a že se z něj stala „mediální děvka“.

Rose vyloučil reunion v původní sestavě, jednak kvůli Slashovi, jednak kvůli tomu, že bubeník Steven Adler, který se s Rosem nedávno úspěšně soudil o tantiémy, „by odehrál pár písniček a okamžitě by to mělo neuvěřitelné právní důsledky“. O něco shovívavější byl k Duffovi McKaganovi („Mohl by s námi sem tam něco zahrát na kytaru“) a Izzymu Stradlinovi. Stradlin vystupoval jako host na některých koncertech nových Guns N' Roses, ale prý není „spolehlivý spolupracovník“. Z rozpadu původních GN'R pak viní egoismus ostatních členů, kteří se kapelu „snažili ovládnout“. Všichni, kdo po vlažném přijetí nové desky věřili v návrat staré sestavy, by tedy měli přestat doufat.