ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28114 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Avril Lavigne přinese v březnu novinku

0 Redakce 10.12.2010

Čtvrté studiové album kanadské zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne vyjde u RCA Records 7. března 2011 a bude se jmenovat Goodbye Lullaby. První singl What the Hell poprvé zazní na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka nazvaného New Year’s Rockin’ Eve.

Lavigne na albu pracovala se svými dlouholetými spolupracovníky Deryckem Whibleyem, Evanem Taubenfeldem, Butchem Walkerem a zejména skladatelem a producentem Maxem Martinem. Ve svých skladbách vždy zpívala o vlastních zkušenostech, o něž se dělila se svými posluchači. Novinka nebude v tomto ohledu výjimkou. Její osobní charakter je navíc podtržen zvukem, který je drsnější a syrovější než v minulosti.

Mezi veselejší skladby na albu budou patřit pilotní What the Hell, nespoutaná oslava radosti a svobody, a Stop Standing There, inspirovaná dívčími spolky z počátku 50. let. Na albu ovšem najdeme celou paletu hudebních pocitů. Lavigne na něm vyjadřuje vděčnost za své blízké prostřednictvím rockové skladby Smile, tématu proměnlivosti vztahů se věnuje v Push, svou zranitelnou stránku odhaluje ve Wish You Were Here a v titulní skladbě Goodbye Lullaby nachází odvahu ukončit jednu kapitolu svého života a jít dál.

Dosud poslední kolekce Avril Lavigne vyšla pod názvem The Best Damn Thing v dubnu 2007.

JŠp