ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20258 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Avenged Sevenfold jsou opět bez bubeníka

0 Redakce 21.12.2010

Mike Portnoy opustil post bubeníka americké rockové party Avenged Sevenfold. Hudebník, který  do sestavy přišel loni po smrti předešlého bubeníka Jimmyho Sullivana, s kapelou nahrál letošní album Nightmare. Současně hrál ve skupině Dream Theater, kterou však opustil již v září.

Nebylo poté zřejmé, zda vydrží v Avenged Sevenfold dál a či právě toto je projekt, o kterém psal jako o perspektivním ve zprávě ke svému odchodu z Dream Theater.

Ve čtvrtek 16. prosince ovšem vyvěsil na své internetové stránky prohlášení, v němž píše o svém odchodu z kapely. Překvapivé je, že jej údajně v sestavě nechtěli ostatní členové.

„Se smutkem oznamuji, že mé dny v Avenged Sevenfold jsou sečteny. Kapela se rozhodla začít nový rok beze mě. Je ale pravda, že jsme na tom byli takto od začátku naší spolupráce domluveni. Jsem rád, že jsem se stal částí historie Avenged Sevenfold,“ napsal Portnoy.

Formace, která už  potvrdila svou účast na festivalu Download v Anglii v roce 2011, zatím jméno nového bubeníka nesdělila.

JŠp