ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30466 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ava Max vládne Evropě

0 jsk 16.1.2019

Britská zpěvačka Ava Max kraluje Evropě. Její píseň Sweet But Psycho je nejhranější skladbou v evropských rádiích. V Anglii je potřetí v řadě jedničkou mezi singly.

Nahrávce se dařilo už v předvánoční sezóně. V době, kdy všechny žebříčky napříč jednotlivými zeměmi okupují klasické vánoční hity v čele s Last Christmas a All I Want For Christmas Is You, držela se Ava Max se Sweet But Psycho v Top 10 většiny přehledů. Už tehdy bylo zřejmé, že začátkem nového roku, až se vytratí sváteční atmosféra, zaútočí pětadvacetiletá dívka na příčky nejvyšší.

V Anglii je průlomový singl americké zpěvačky potřetí v řadě nejprodávanější nahrávkou. Druhou Arianu Grande tentokrát Ava Max porazila v přepočtu o 27 tisíc prodaných kusů. Zároveň se Sweet But Psycho poprvé dostalo i do čela evropského airplay žebříčku. U nás Ava Max přehled nejhranějších skladeb vedla minulý týden, nyní je druhá. Z dvojky na jedničku si v Čechách naopak polepšila mezi singly. Na Slovensku je Sweet But Psycho šesté, v tamní Radio Top 100 postoupilo na pětadvacáté místo.

Tagy: