ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17528 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

ATMO Music, Sebastian, Jakub Děkan na společné turné

0 jsk 24.1.2018

Liberecká hudební scéna, do které v současné době patří nejznámější nová generace českých zpěváků, vyráží na Společnou tour. Všichni interpreti patří mezi nejoblíbenější, jejich písně jsou nejposlouchanější a jejich hity zná snad každý. Řeč je totiž o trojici ATMO Music (na snímku), Sebastian a Jakub Děkan.

Během nejbližší doby budete možné zažít všechny na jednom pódiu. Turné bude mít osm zastávek po celé České republice. Začne 29. ledna v Mladé Boleslavi a naposledy se bude hrát 28. dubna v Jičíně.

Všichni interpreti pocházejí z Liberce a navzájem se celkem dobře znají. I když se mezi nimi občas přežene nějaká ta bouřka, díky hudbě to zase dají dohromady. Není tedy výjimkou, že na některých písních a videoklipech si vypomáhají vzájemně, a právě tyto písně pak vedou
u posluchačů nejvíce.

U Sebastiana je to například nedávno představený videoklip k singlu Vesmírná, na němž spolupracoval s ATMO Music, kterým následně hostoval v hitu Polety. Jakub Děkan se zase objevuje v klipech k písním ATMO Music Ráno či Andělé. Posledně jmenovaný klip má v současné době na YouTube již více jak třináct milionů zhlédnutí!

Společné tour
29. 1 Mladá Boleslav, Škoda Muzeum
1. 2. Brno, Metro
2. 2. Ostrava, BrickHouse DOV
9. 2. Pelhřimov, KD Máj
16. 2. Čelákovice, KD
17. 2.Bozkov u Semil, Sokolovna
3. 3. Vysoké Mýto, M-klub
28. 4. Jičín, Zimní stadion