ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12247 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Arnold Schwarzenegger se vrací k filmu

0 Redakce 2.4.2011

Herec a politik Arnold Schwarzenegger se po skončení funkčního období v roli guvernéra amerického státu Kalifornie pomalu vrací k filmu. Činí tak dokonce s přezdívkou, která se objevovala v médiích, když poprvé kandidoval do politiky. Tehdy byl představován jako The Governator, což byla parafráze na funkci guvernéra a jména jeho rolí z akčních filmů.

V rozhovoru pro magazín Weekly uvedl, že spolu s tvůrcem komiksového hrdiny Spider-Mana Stanem Leem chystají stejnojmenný animovaný film The Governator. Schwarzenegger by v něm měl namluvit hlavní postavu.

„Když jsem v roce 2003 kandidoval na guvernéra a lidé začali hovořit o Governatorovi, považoval jsem to slovo za skvělé,“ řekl magazínu Weekly. „Slovo governator v sobě spojuje dva světy: svět politiků a svět filmu. A chystaný animovaný film má všechno dohromady.“

Kreslený film The Governator se dostane do kin až příští rok. V magazínu Weekly se ale mohou fanoušci již seznámit s podobou hlavního hrdiny. Třiašedesátiletý herec na něm vypadá mladší a pózuje v modrém obleku se zvednutým límcem.

JŠp (foto: www.schwarzenegger.com)