ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9276 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Arctic Monkeys mají třetí singl s otazníkem na konci

0 jsk 13.8.2013

Britská kapela Arctic Monkeys zveřejnila videoklip ke skladbě Why’d You Only Call Me When you’r High?, která je novým singlem z připravovaného alba AM. To vyjde 9. září a skupina z něj již vydala singly R U Mine? a Do I Wanna Know?.

Třetí singl je odklonem od surového stylu prvních dvou písní, který mezi fanoušky vyvolal přirovnání k ikonám současného garážového rocku The Black Keys. Why’d You Only Call Me When you’r High? je melancholičtější, s ne tak ostrými kytarami a zpěvem na pomezí rocku a r’n’b. Téma písně posouvá na další úroveň mírně psychedelický videoklip plný alkoholových halucinací.

Kuriozitou je, že tři vydané skladby jsou jedinými v tracklistu alba, které mají na konci otazník. Na novince se bude také nacházet písnička Mad Sounds, kterou Arctic Monkeys poprvé představili v červnu na festivalu Hultsfred ve Švédsku, a dalších osm skladeb. Jako hosté se na počinu objeví frontman kapely Queens Of The Stone Age Josh Homme, bývalý člen formace The Coral Bill Ryder-Jones a bubeník Pete Thomas.

Tracklist alba AM:
1. Do I Wanna Know?
2. R U Mine?
3. One For The Road
4. Arabella
5. I Want It All
6. No. 1 Party Anthem
7. Mad Sounds
8. Fireside
9. Why’d You Only Call Me When you’r High?
10. Snap Out Of It
11. Knee Socks (feat. Josh Homme)
12. I Wanna Be Yours

Arctic Monkeys – Why’d You Only Call Me When you’r High?