ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26174 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Arakain bude hrát s Lucií Bílou

0 Redakce 20.12.2011

Naše nejpopulárnější současná zpěvačka a držitelka čtrnácti Českých slavíků Lucie Bílá se v příštím roce vrátí ke svým hudebním kořenům. Připomene si dobu počátku své kariéry, kdy v letech 1984 – 1986 vystupovala s pražskou metalovou kapelou Arakain. Za dobu svého působení v Arakainu nazpívala skladby Dotyky, Cournoutto nebo duet Zimní královna.

Zpěvačka se u příležitosti 30. výročí existence Arakainu představí na prvním koncertu turné s názvem Arakain XXX – Best of Tour 2012, který se uskuteční na zámku v Polné u Jihlavy. Následně pak s kapelou absolvuje několik dalších vystoupení.

Lucie Bílá je v českém showbyznysu velkou osobností. Málokdo by dnes odhadoval, že vyrostla z rockových kořenů, kdy jsme strávili společně několik dobrodružných let a rádi na to vzpomínáme. Zůstáváme i po letech neustále v kontaktu, a když  se setkáme, je najednou vše jako za starých časů. Proto je pro nás ctí, že budeme opět na jednom pódiu a připomeneme tuto velkou zpěvačku v její rockové poloze, která je dalším rejstříkem v neobyčejném rozsahu jejích aktivit. Lucka i ve svém nabitém programu přijala naše pozvání ke koncertování a my se nesmírně těšíme, neboť spojení jejího hlasu s rockovým tělesem slibuje atraktivní zážitek pro fanoušky napříč oběma našimi žánry,“ dodává k účasti Lucie Bílé spoluzakladatel Arakainu kytarista Jiří Urban.

tz