ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12710 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Anne Marie poslala svůj nový singl rovnou na přední příčku

0 jsk 3.2.2021

Zpěvačka Anne-Marie zveřejnila nový singl Don’t Play. Skladba, na které spolupracovali KSI a Digital Farm Animals, se ihned po vydání vyšvihla na druhé místo britské hitparády. Nestačila pouze na Drivers License od Olivie Rodrigo.

Někdejší juniorská mistryně světa v karate se v lednu 2019 dočkala čtyř nominací na Brit Awards. Její album Speak Your Mind s písničkami Friends, 2002 a Ciao Adios se stalo komerčně nejúspěšnějším debutem roku na britských ostrovech, kromě toho se Anne-Marie jako vokalistka podílela na jednom z největších popových hitů druhé dekády jedenadvacátého století Rockabye (Clean Bandit).

Pak se na nějaký čas vytratila a následně se hledala na méně úspěšných singlech Her a Birthday. Novinka Don’t Play je podařeným návratem na výsluní. Zpěvačce u něj asistují skladatel a producent Digital Farm Animals, jenž se může pochlubit spoluprací s Dua Lipou, Jasonem Derulem nebo Noah Cyrus, a také populární rapující youtuber KSI. Toho můžete znát ze singlů Lighter (Nathan Dawe) nebo Loose (S1mba).