ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12541 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Anna K. vyrazí na netradiční místa. Připomene na nich album Nebe

0 jsk 26.6.2020

Před dvaceti lety získala Anna K. první cenu Anděl pro zpěvačku roku a zároveň si odnesla i další sošku za titulní píseň z alba Nebe. Nahrávku, ze které pocházejí i singly Nelítám nízko, Chvíli nad vodou nebo Vzácnej den, nyní zpěvačka připomene sérií letních koncertů na netradičních místech.

Pořadatele i muzikanty poznamenalo tiché jaro a omezení, která stále platí, a ještě nějakou dobu platit budou. I přesto vzniká spoustu nových akcí na netradičních a atraktivních místech, kde Anna K. v létě zahraje a oslaví se svými fanoušky důležitý moment kariéry.

„Původně jsme měli úplně jiné plány. Pak přišla krize a chvíli to vypadalo, že se hrát vůbec nebude. Nyní jsme postaveni před novou výzvu a v létě se rozjedeme hrát na netradiční místa, jako jsou vinohrady, kempy nebo letní kina. Atraktivní lokace i omezený počet lidí na místě může vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. A proto jsme se rozhodli, že tomu uzpůsobíme repertoár a lidem zahrajeme něco, co jinde neuslyší,“ popisuje Anna K.

„Během letních akcí zařadíme s kapelou do koncertního programu skladby z Nebe, které na našich koncertech běžně nezaznívají. Fanoušci budou mít jedinečnou možnost poslechnout si unikátní set, který se nebude opakovat,“ říká zpěvačka, která i vzhledem ke svým dvěma prodělaným léčbám rakoviny bude dbát na zvýšenou bezpečnost diváků i hudebníků. „Všechno bude zařízené. Počet povolených osob, hygienické standardy, dezinfekce, rozestupy. I přes to si to všichni užijeme,“ doplňuje.

(foto: Goran Tacevski)

Tagy: ,